Customer development

Zapewnij konsumentom dostęp do naszych produktów

Najważniejszą ambicją działu sprzedaży jest zadbanie aby produkty Unilever znalazły się na półkach detalistów w optymalnej cenie (oraz najlepszym czasie). Pracujemy z najlepszymi detalistami przodującymi w branży, którzy tak samo jak my, dbają ow innowacje pozwalające być jeszcze bliżej naszych klientów. Dołączając do działu sprzedaży, wejdziesz ww proces nieustannego rozwoju dla dobra firmy, jak i naszych klientów.

Konsekwentnie powiększamy nasz udział w rynku

  1. 58%

    Obrotów to obroty na
    rynkach wschodzących.

  2. 25 mln

    Osób pracuje w naszej sieci
    sprzedaży detalicznej

Realizuj plany współpracując z klientami

W naszej pracy nie tylko sam wynik jest ważny. Równie istotne jest to, jak go osiągamy. Dlatego w naszych “fundamentach sprzedaży” - standardach, pomagających mierzyć rezultaty wewnątrz sklepów - opieramy się na współpracy z detalistami z całego świata i insightach konsumenckich. Tak realizujemy plany sprzedaży, oparte na wyborach konsumentów.

 

Globalne źródło Twojego sukcesu

 

 

Dołączając do zespołu sprzedaży Unilever, będziesz realizować ambitne plany sprzedażowe. W skoncentrowaniu się na obrotach, zyskach i udziale w rynku pomogą Ci nowoczesne narzędzia i wiedza setek kolegów i koleżanek z całego świata. Twoje decyzje dotyczące zarządzania kategorią czy aktywacjami poszczególnych marek sprawią, że staniesz się ekspertem ds. trendów zakupowych i zwyczajów konsumentów. Praca w dziale sprzedaży to również szkoła negocjacji z przedstawicielami sieci handlowych w całym kraju.

Dołącz do Działu Sprzedaży Unilever!

Aplikuj

Dołącz do nas

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontakt z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.