Czuj się dobrze, pracuj dobrze.

Troszczymy się o każdego z pracowników, bo wszyscy wnoszą wartość do prowadzenia bardziej zrównoważonego biznesu. Prawdziwy wellbeing służy rozwojowi nie tylko w pracy, ale także poza nią. Chcemy pomagać Ci rozwijać się i osiągać kolejne cele. Dlatego w Unilever dostarczamy narzędzi i benefitów, które nie tylko zadbają o Twoje samopoczucie, ale również pomogą w zorganizowaniu dnia czy zdobywaniu kolejnych umiejętności.

Klara

Employer
Branding Intern

klara

Dbaj o siebie i bliskich

Zdrowe ciało i zdrowy duch to podstawa. Dlatego w Unilever czekają na Ciebie zarówno karty sportowe, ubezpieczenia medyczne oraz narzędzia technologiczne pomagające w osiągnięciu skupienia.

Karty multisport

Trenuj to co lubisz już od 19 zł miesięcznie.
Jeśli chcesz dołącz do programu swoich bliskich!

Ubezpieczenie medyczne

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Korzystaj z prywatnej opieki medycznej w Luxmed lub Medicover. Jeśli chcesz możesz dołączyć do niej swoich bliskich.

Aplikacja headspace

Medytuj, redukuj stres i polepsz jakość swojego snu. Popraw jakość swojego życia dzięki sugerowanym w aplikacji ścieżkom medytacyjnym.

Realizuj cele

Pracując w Unilever jesteś właścicielem swojej kariery. Nikt nie zrealizuje za Ciebie Twoich celów, ale nie oznacza to, że nie możesz liczyć na wsparcie. Na każdym etapie Twojego rozwoju, czekają na Ciebie narzędzia, które wesprą Cię w Twoich dążeniach.

Mentoring

Korzystaj ze wsparcia mentora, który pomoże Ci spojrzeć na Twoje wyzwania z innej perspektywy.

Aplikacje e-learningowe

Degreed, Linkeding Learning i inteligentny bot UNA, pomogą Ci nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale również znajdywać odpowiedzi na wiele pytań.

On-the-job learning

Rozwijaj nowe umiejętności, zmieniając role i projekty. Poznawaj różne perspektywy i zyskaj wiedzę, która pomoże Ci w znajdywaniu rozwiązań w nadchodzących wyzwaniach.
Learning & development
Bierz udział w szkoleniach i warsztatach wewnętrznych i zewnętrznych, które rozwiną Twoje miękkie i twarde kompetencje. Skorzystaj z umiejętności, jakie da ci wiedza ekspertów.

Komfort i bezpieczeństwo

W rozwoju i realizowaniu celów istotną rolę odgrywają stabilne warunki finansowe. Dołączając do Unilever poza licznymi benefitami pozapłacowymi, otrzymujesz bezpieczne warunki zatrudnienia, oraz inne zabezpieczenia zapewniające codzienny komfort pracy.

Umowa o pracę

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę. Kwota wynagrodzenia jest zależna od doświadczenia i stanowiska.

Ubezpieczenia

Korzystaj z bogatej oferty ubezpieczeń pracowniczych. W Unilever zapewniamy ubezpieczenie na życie z UNUM, pracowniczy program emerytalny PPE, fundusz socjalnej ZFŚS.

Bonusy/Premie

Każdy pracownik objęty jest atrakcyjnym systemem bonusowym uzależnionym od swojej funkcji i wyników biznesowych swoich i firmy

Ask henry

Nie masz czasu zrobić zakupów lub przewieźć paczki? Ask Henry zrobi to za Ciebie, na koszt firmy oczywiście.

Sklepik

Kupuj produkty marek Unilever w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Dołącz do nas

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontakt z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.