Unilever Futures League Program

Wasza drużyna.
Nasze wyzwanie.
Wasz sukces.

Jesteście przyszłością świata biznesu. Właśnie dlatego stworzyliśmy konkurs na miarę Waszych możliwości. Unilever Future Leaders League to prawdziwe marketingowe wyzwanie, w której macie szansę zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem biznesowym, proponując własne pomysły.

Agnieszka

Finance
Manager

Wygraj i pokaż siłę U!

Zbierz drużynę
trzech osób

Zaakceptuj
regulamin

Wyślij Waszą odpowiedź na
wyzwanie biznesowe
w terminie od - do

Dlaczego warto to robić?

Jak Unilever Future Leaders League pomoże Ci w karierze? Na kilka sposobów. To globalny poligon doświadczalny, na którym Ty i Twoja drużyna, będziecie rywalizować z załogami z całego świata. Macie szansę sprawdzenia swojej pomysłowości, zaradności i kreatywności w praktyce. To inspiracja.

 

Najlepsi z Was wyjeżdżają na konferencję “One young World”, która jest najbardziej prestiżowym panelem dyskusyjnym młodych liderów na świecie. Osobiście poznacie Alana Jope, globalnego CEO Unilever, człowieka którego decyzje sterują organizacją obecną w 190 krajach oraz raz innych znanych ze świata muzyki, kina i  polityki. Ty i Twoja drużyna możecie zdobyć atrakcyjne nagrody technologiczne jak smartwatche czy słuchawki. Zwycięzcy rundy lokalnej zostaną zaproszeni bezpośrednio na Development Centre w procesie rekrutacji na program Unilever Future Leaders Programme, dzięki czemu pominą wstępne etapy tej rekrutacji.

 

Konkurs Unilever Future Leaders League rozgrywa się w trzech etapach.

 

 1. Poland & Baltics

  Rywalizuj z drużynami z całej Polski i krajów bałtyckich.

 2. Finał CEE

  Pokonaj rywali z krajów Europy Wschodniej.

 3. Finał Globalny

  Pojedź do Wielkiej Brytanii i pokaż, że pomysły Twojej drużyny, zasługują na międzynarodowe uznanie.

 

Kolejnym plusem są nagrody rzeczowe - w zeszłych edycjach
były to, między innymi:

Poznaj nasz program menadżerski

To jeszcze nie wszystko!

Zwycięzcy polskiego konkursu mają szansę sprawdzić swoje umiejętności w zmaganiach z reprezentantami z innych krajów w regionie!

Frequently asked questions

 1. Czym jest Unilever FLL?

  Unilever FLL to skrót od Unilever Future Leaders' League, czyli konkursu biznesowego, który zrzesza studentów z całego świata którzy chcieliby sprawdzić jak wygląda rola lidera w szybko zmieniającym się świecie biznesu. Dołączając do Unilever FLL, będziesz miał szansę pracować z prawdziwymi markami na prawdziwych case’ach biznesowych i uczyć się od najlepszych w branży.

 2. Czy mogę aplikować z dowolnej uczelni w kraju?

  Tak, przyjmujemy zgłoszenia studentów ze wszystkich lokalnych szkół wyższych i uniwersytetów.

 3. Czy mogę przystąpić do konkursu, nawet jeżeli kończę naukę w bieżącym roku akademickim?

  Tak, warunkiem dołączenia jest aktualny status studenta w momencie rejestracji.

 4. Co dzieje się po pierwszym etapie konkursu?

  Po rundzie eliminacyjnej zostanie wybranych 5 drużyn po trzy osoby. Zakwalifikowane zespoły będą miały szansę zaprezentować swoje rozwiązania i pomysły 24 lutego 2021 roku on-line.

 5. Jakie są kryteria wyboru?

  Nasze jury składające się z doświadczonej kadry menedżerskiej oceni nadesłane rozwiązania według kryteriów biznesowych, uwzględniając zrozumienie naszej branży, firmy, i marki której dotyczy wyzwanie.

 6. Co można wygrać?

  Finaliści Unilever FLL Poland&Baltics wezmą udział w EE FLL w pierwszym tygodniu marca 2021 r., następnie mistrzowie rundy EE wezmą udział w światowym finale, gdzie spotkają się z czołowymi liderami Unilever i będą walczyć o główną nagrodę FLL. Lokalni mistrzowie zostaną również od razu zakwalifikowani do finałowej rundy selekcji UFLP (dla studentów ostatniego roku). Ponadto mogą liczyć na coaching i mentoring od starszych liderów Unilever oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe (smartwatche, słuchawki bezprzewodowe, paczki z produktami Unilever)! Nagrody rzeczowe są inne dla każdej edycji.

 7. Czy w tym roku wydarzenie odbędzie się online?

  Wolimy spotykać się osobiście i celebrować atmosferę konkursu wspólnie, jednak zależy to od aktualnych restrykcji sanitarno-epidemiologicznych.

 8. Czy mój udział w konkursie będzie miał jakiekolwiek konsekwencje w kontekście możliwości zatrudnienia w Unilever?

  Unilever FLL to dobra platforma do networkingu i chcielibyśmy pozostać w kontakcie z talentami zainteresowanymi karierą w Unilever. Udział w Unilever FLL to dobry sposób na uzyskanie wglądu w firmę, ale nie zastępuje żadnego oficjalnego procesu aplikacyjnego. Natomiast w przypadku, gdy nie zostaniesz wybrany przez Unilever FLL, nadal możesz ubiegać się o stanowisko w Unilever.

 9. Co się stanie, jeśli nie będę mógł wziąć udziału w finałach lokalnych/EE?

  Kandydaci muszą stawić się osobiście w finałach lokalnych oraz EE. Uczestnicy, którzy nie mogą wziąć udziału w którymkolwiek z finałów, nie zostaną zakwalifikowani do kolejnych etapów. Wszystkie etapy odbędą się w tym roku on-line.

 10. Jakie są zadania w Unilever FLL?

  W Unilever FLL otrzymasz prawdziwy case biznesowy i zostaniesz poproszony o przygotowanie prezentacji na temat naszej działalności. Uczestnicy ze wszystkich dyscyplin akademickich mogą dołączyć, ale podczas pracy nad uzasadnieniem biznesowym musisz zastosować podstawową wiedzę o obszarach biznesowych (np. Marketing i sprzedaż, finanse, łańcuch dostaw, strategia biznesowa).

 11. Czy potrzebujemy czasu na przygotowanie się do każdego z etapów?

  Ponieważ zarówno podczas etapów lokalnych jak i finałów EE, spotkasz się z różnymi pytaniami i zadaniami do rozwiązania, niezbędny będzie czas na przygotowanie się do prezentacji. O szczegółach damy wam znać po każdym kolejnym etapie.

Pokażcie, że jesteście bohaterami, których szukamy. Dołączcie do wyzwania.

DOŁĄCZCIE DO UFLL

Dołącz do nas

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontakt z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.