Food solutions

Odkrywamy nowe smaki

Food Solutions to dział, którego DNA składa się z kuchennego gwaru i dążenia do satysfakcji gości. Ten biznes usługowy dla sektora gastronomii prężnie działa w 74 krajach, robiąc wszystko, by kuchenne wyzwania stały się choć trochę łatwiejsze. Zrównoważone pozyskiwanie surowców, oraz zespół ekspertów z całego świata pozwala nieustannie poprawiać jakość naszych rozwiązań.

Inspiruj do zmiany, napędzaj innowacje

Codzienna praca z Szefami Kuchni czy dystrybutorami sprawi, że Twoje działania będą wzmacniać marki takie jak Hellmann’s, Knorr czy Tortex. Równolegle do rozwijania biznesu, będziesz mógł dzielić się swoją pasją do jedzenia, bo to właśnie dzięki niej Unilever Food Solutions wyprzedza konkurencję.

Bądź częścią biznesu, który zmieni restauracje

Food Solutions to połączenie kilku działów (marketingu, sprzedaży, finansów), które, działając wspólnie, zmieniają oblicze polskiej gastronomii.

Jak możesz się rozwijać w Food Solutions? W zależności od działu, Twoim zadaniem będzie: tworzenie nowych produktów i materiałów promocyjnych lub sprzedaż produktów do dużych i mniejszych klientów w kanale gastronomicznym.

Aplikuj

Dołącz do nas

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontakt z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.