Łańcuch dostaw

Zrównoważony rozwój w globalnej skali

Dział Łańcucha dostaw w Unilever otwiera przed Tobą możliwość rozwoju kariery w jednym z ośmiu obszarów: Inżynierii, obsługi klienta, planowania, jakości, bezpieczeństwa, produkcji, logistyki i zaopatrzenia.

 

Dołącz do firmy dla której zrównoważone pozyskanie surowców rolnych i zwiększenie ich różnorodności to jeden z kluczowych obszarów. Przykładem są działania marki Knorr, która od dawna w swoich produktów używa surowców uprawianych w sposób zrównoważonych. To wymagające zadanie, obecnie aż 75% spożywanego przez ludzi jedzenia pochodzi z upraw zaledwie 12 gatunków roślin oraz hodowli 5 gatunków mięsa. W Unilever dbamy o wprowadzenie do produkcji żywności większej różnorodności. Dzięki temu, tworzymy lepszą i zdrowszą żywność w sposób, który jest mniej obciążający dla planety. Jeśli chcesz być częścią tej zmiany, jesteś w dobrym miejscu.

 1. 3

  Fabryki w Polsce

 2. 190

  krajów, w których
  są dostępne produkty Unilever

 3. 60 000

  PRODUKTÓW

Rozwijaj karierę, dbając o środowisko

Dział Łańcucha dostaw w Unilever otwiera przed Tobą możliwość rozwoju kariery w jednym z ośmiu obszarów: inżynierii, obsługi klienta, planowania, jakości, bezpieczeństwa, produkcji, logistyki i zaopatrzenia.

 

Dołączając do tego działu, staniesz się częścią zespołu, który dąży do 100% zrównoważonego pozyskania surowców rolnych. To już się dzieje. Przykładem są nasze działania w Kenii, gdzie we współpracy ze Stowarzyszeniem Kenya Tea Development, szkolimy 350 000 drobnych plantatorów herbaty w zakresie zrównoważonych praktyk.

Dołącz do Działu łańcucha dostaw Unilever!

Aplikuj

Dołącz do nas

Zawsze jesteśmy chętni do nawiązania kontakt z ludźmi, którzy tak jak my, troszczą się o naszą wspólną przyszłość dzięki wcielaniu w życie zasad zrównoważonego rozwoju.